torek, 17. julij 2018

Vintage zahvala

S to zahvalo z vintage pridihom, se je mala Ota zahvalila svoji botrci... Glavno darilo je bil kipec Willow tree, zato sem tudi zahvalo izdelala v barvni kombinaciji bež in rjave.














7 komentarjev:

Renata pravi ...

Krasna vintage in polna rožic zahvalnica.

VEANA R. pravi ...

Prekrasna ! Tako nežna in barve so mi strašno všeč. Vila je tako ljubka, ko pošilja srčke....Nacefrani robovi pa TOP!!

AndrejaM pravi ...

Čudovita dopolnitev darilca, krasne barve in z drobno vilo si res lepo povezala vse skupaj! Hvala, ker sodeliješ v CRAFT-alnici

*Urška* pravi ...

Z voščilnico si lepo dopolnila darilo.Pri voščilnici si izbrala lepe barve in tale nacefran rob je pika na i. Hvala,ker sodeluješ na CRAFT-alnici.

Tina Z. pravi ...

vau, perfektno, tako krasni detajli!

Goga pravi ...

Čudovita, pa saj ti si itak mojstrica vintage stila.
Hvala, da s> se nam pridružila v Craft-alnici. Lp Lili

AndrejaL pravi ...

Čudovito vintage voščilnico si naredila :-)) Lepo si jo sestavila.
Malce zamujam s komentarjem; najprej dopust, potem pa še gripca.
Vesela sem, ker ustvarjaš z nami v izzivu CRAFT-alnice … Srečno!

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...