torek, 29. avgust 2017

Darila, darila


 Za deset prijateljic in enega prijatelja :-)




Za fanta - manšetni gumbi

Za ostale pa komplet ogrlice in zapestnice... metulji v različnih barvnih kombinacijah...




5 komentarjev:

oldpunca pravi ...

Čudovita darilca in zelo lepo zapakirana. :-)

Keti's Projects pravi ...

Ooo, krasno. In tako lično zapakirano.

Helena pravi ...

O, kakšni srečneži, ker so bili deležni daril v tako prikupnih darilnih škatlicah.

Sapfina (Barbara) pravi ...

Kako si se potrudila! Zelo zelo lepo!

Vladuška pravi ...

Toliko čudovitih daril na kupu.

25/2026

                                          Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.