Vsega po malem...
Krasne so in v meni ljubi barvni kombinaciji. Še posebej mi je všeč trak iz jute.
Zelo lepa in elegantna vabila. :-)
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
2 komentarja:
Krasne so in v meni ljubi barvni kombinaciji. Še posebej mi je všeč trak iz jute.
Zelo lepa in elegantna vabila. :-)
Objavite komentar