Vsega po malem...
Če maš idejo v glavi in ves material na dosegu roke, gre malo hitreje. :-) Vse tri so zelo lepe. Na prvi si naredila krasen sončni zahod z jadrnico in galebi.
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
1 komentar:
Če maš idejo v glavi in ves material na dosegu roke, gre malo hitreje. :-) Vse tri so zelo lepe. Na prvi si naredila krasen sončni zahod z jadrnico in galebi.
Objavite komentar