Vsega po malem...
Lepa voščilnica in posebna kuverta.
Lepo in nežno in na nek način nostalgično...verjetno zaradi vijolične:)
Čidovota voščilnica. kuverta pa je tudi nekaj posebnega!
Objavite komentar
Kar nekaj se jih je nabralo v zadnjem času...
3 komentarji:
Lepa voščilnica in posebna kuverta.
Lepo in nežno in na nek način nostalgično...verjetno zaradi vijolične:)
Čidovota voščilnica. kuverta pa je tudi nekaj posebnega!
Objavite komentar