Vsega po malem...
Prav ljubka za tako lep dogodek in polna lepih detajlov.
Kako ljubka voščilnica in simpatičen dojenček, pa kot vedno, občudujem te tvoje kuvertice, ki so vedno izdelane odlično:). Lep pozdrav, Andreja
Spet si pričarala čudovito kuverto.LP Vilinke
Iii, je ljubka in nežna.
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
4 komentarji:
Prav ljubka za tako lep dogodek in polna lepih detajlov.
Kako ljubka voščilnica in simpatičen dojenček, pa kot vedno, občudujem te tvoje kuvertice, ki so vedno izdelane odlično:). Lep pozdrav, Andreja
Spet si pričarala čudovito kuverto.
LP Vilinke
Iii, je ljubka in nežna.
Objavite komentar