ponedeljek, 13. november 2017

Čestitka za obletnico poroke

.... mojih staršev... še nekaj let pa bo 50, no danes je 46 po vrsti.


Lotila sem se barvanja sadja, a malo po svoje, nisem se resno lotila dela, kot je to naredila Vladka. Obljubim, da kmalu popravim, ampak res sem lovila zadnje minute preden sva se skupaj s prijatelji odpravila na martinovanje na Kras :-) Upam, da mi bosta učiteljici pogledali malce čez prste ;-)




Takole sem izrezala in pobarvala jabolko in hruško. Odtisnila obraza in pri hruški še brke iz seta žirafic :-). Ja, oče ima brke :-)



Prilepim v galerijo meseca novembra Najlepšega para (sadje, kvadrat s šivi, romantični okvirji, pentlja) in Malo šolo prazničnega ustvarjanja

5 komentarjev:

oldpunca pravi ...

Tri krat hura za ta simpatični parček! :-) Super ideja, super izvedba.

VEANA R. pravi ...

Oooooo, super simpatična ! Čestitke <3

Tina pravi ...

Joj!!! Brke in pa mašnica in metuljček. Kakšno krasotico si ustvarila :-)!!!

Vladuška pravi ...

Učiteljica je dala smernice, vsaka učenka pa se loti po svoje :) Menim, da si prav dobro in nagajivo opravila delo.

Janja pravi ...

Kako zelo simpatično :). Lp

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...