Vsega po malem...
Za vinogradnika
Prekrasna je. Zelo všeč mi je, da prav toliko pozornosti kot zunanjosti, nameniš tudi notranjosti voščilnice... Vse pohvale!
Wauu, super je. Za častitljiva leta je pa že treba nazdravit. Lp
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
2 komentarja:
Prekrasna je. Zelo všeč mi je, da prav toliko pozornosti kot zunanjosti, nameniš tudi notranjosti voščilnice... Vse pohvale!
Wauu, super je. Za častitljiva leta je pa že treba nazdravit. Lp
Objavite komentar