...v modro - srebrni barvi... Ja vse je drugače, prejšnja leta je bil maj poln ustvarjanj za poroke, obhajila, birme. Tole je letos prva, srčno upam, da ne zadnja :-)
...z maki, pohodništvom in v povezavi s službenim delom, saj so čestitko podarili sodelavci.
Ni komentarjev:
Objavite komentar