Konec novembra, malo pred odhodom na dopust na drugi konec sveta, mi je uspelo ustvariti tudi nekaj voščilnic za rojstni dan na zalogo. Brez čudovitih papirjev iz Papirnatega kotička, bi bilo ustvarjanje res dolgočasno :-)
...z maki, pohodništvom in v povezavi s službenim delom, saj so čestitko podarili sodelavci.
1 komentar:
Lepa serija voščilnic. Ena je lepša kot druga.
Objavite komentar