Vsega po malem...
V sredo je moja mami praznovala sedemdeset let. Presenetili smo jo s torto in šopkom na točno njen rojstni dan.
Objavite komentar
Dve škatlici sta nastali za Anito in Dejana :-)
Ni komentarjev:
Objavite komentar