Vsega po malem...
Spet dve čestitki, čisto osebni za dva moška. En je praznoval 50 in drug 60 let.
Objavite komentar
Prva za pohodnico, gasilko in humanitarko Druga pa prav tako za pohodnico, kolesarko, rada ima žive barve in vodo...
Ni komentarjev:
Objavite komentar