Vsega po malem...
Pozdravljeni v novem mesecu in novem izzivu - skica na blogu 52 CCT.
quelle charmante création Branka, ce bleu givré est superbe, biz
Prekrasno narejena voščilnica
Odlično si uporabila mojo skico in izdelala lepo voščilnico!!!
Super si ustvarjala po dani skici. Lepa voščilnica.
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
4 komentarji:
quelle charmante création Branka, ce bleu givré est superbe, biz
Prekrasno narejena voščilnica
Odlično si uporabila mojo skico in izdelala lepo voščilnico!!!
Super si ustvarjala po dani skici. Lepa voščilnica.
Objavite komentar