Vsega po malem...
Ena bleščeča, s konji in glasbo, ki jo ima zelo rada so bile želje Noline babice :-)
Lepa voščilnica.
Ljubiteljica konjičkov. Zelo lepo narejena voščilnica.
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
2 komentarja:
Lepa voščilnica.
Ljubiteljica konjičkov. Zelo lepo narejena voščilnica.
Objavite komentar