Vsega po malem...
Izbrala sem jelene in jih postavila na zlato ozadje...tako malo drugače :-)
Simply yet stunning - perfect for this challenge. Gill x
j'aime aussi ce jolie dies Branka, quelle charmante ambiance tu leur as créée, biz
Such a lovely card Branka!
Objavite komentar
Kar nekaj se jih je nabralo v zadnjem času...
3 komentarji:
Simply yet stunning - perfect for this challenge. Gill x
j'aime aussi ce jolie dies Branka, quelle charmante ambiance tu leur as créée, biz
Such a lovely card Branka!
Objavite komentar