nedelja, 8. februar 2015

Roza čestitka

Ta nežna čestitka paše v ta zimski čas. Narava ujeta v mehko belino mi je bila inspiracija.

V ozadju čipke, ki izgledajo kot okno ( zdaj na fotografiji vidim) in rože...



Notranjost...


Čestitka je šla na Koroško, k moji prijateljici/sošolki iz študentskih časov. Komaj čakam, da se spet kaj vidimo in počvekamo :-)



14 komentarjev:

Danica pravi ...

Mmm zelo lepa nežna. Všeč mi je kako si uporabila čipko. Jaz jih imam zelo rada :)
Lp Danica

Mojca pravi ...

čudovita, elegantna! lp

Unknown pravi ...

Vauuu, čudovita je ;)
Lp, Larisa

Unknown pravi ...

cudovito:))

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Lepa rozika
lp Tamara

Helena pravi ...

Nežna in zelo elegantna je.

Simona pravi ...

Hali, krasna je! Hkrati pa - vse najboljše za tvoj dan! Upam, da lepo praznuješ - dvojno - kulturno in rojstnodnevno!

oldpunca pravi ...

Zelo lepa in zelo nežna čestitka. :-) Super si uporabila čipko.

AndrejaL pravi ...

Krasna rozika in predvsem zelo nežna :-)) Lepo si jo sestavila!

moi pravi ...

Res je nežna.

vilinke pravi ...

Lepa, ta prava za vse nas punce ;)

Adrijana Knez pravi ...

Zelo lepo si ujela naravo skozi okno. Drobne rožice spominjajo na snežinke ;))
Lep začetek novega tedna ti želim, Jana

MOJCA BOŽIČ pravi ...

Pri Simoni sem zasledila čestitko...če je to res, vse najboljše tudi z moje strani.
Voščilnica pa res paše v ta sneg in sonček, kar sije od čipke in nežne vijola barve. čao

Ne-Ja pravi ...

Barva in čipka naredita voščilnico posebno. Tisti drobni cvetki v čipki pa takao lepo sovpadajo s šopkom v ospredju - všečkam, pa čeprav je roza ;).

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...