Vsega po malem...
Uuu, izvirna oblika in lepo dodelano, tudi v notranjosti. Super darilo!
O, na vse si mislila. Lepo.
Kako je huda, zelo mi je všeč, da se toliko stvari skriva pod pokrovom. :)
Lepo in krasno se lista tale klavir.
Krasen je.
Krasna voščilnica. Lp
Objavite komentar
Dve škatlici sta nastali za Anito in Dejana :-)
6 komentarjev:
Uuu, izvirna oblika in lepo dodelano, tudi v notranjosti. Super darilo!
O, na vse si mislila. Lepo.
Kako je huda, zelo mi je všeč, da se toliko stvari skriva pod pokrovom. :)
Lepo in krasno se lista tale klavir.
Krasen je.
Krasna voščilnica. Lp
Objavite komentar