Vsega po malem...
Tako zelo mi je všeč tvoja sončna voščilnica...tudi nostranjst mi je tako zelo lepo lepa...
Mi je svetovna, tako sončna in polna energije z odlično postavitvijo. Lep pozdrav Andreja
Tale me je pritegnila že na FB. Res je tako vesela in sončna. Lepa.
Objavite komentar
...z maki, pohodništvom in v povezavi s službenim delom, saj so čestitko podarili sodelavci.
3 komentarji:
Tako zelo mi je všeč tvoja sončna voščilnica...tudi nostranjst mi je tako zelo lepo lepa...
Mi je svetovna, tako sončna in polna energije z odlično postavitvijo. Lep pozdrav Andreja
Tale me je pritegnila že na FB. Res je tako vesela in sončna. Lepa.
Objavite komentar