Vsega po malem...
Marec in nov izziv - skica na 52 CCT
Pridno uporabljam papirje :-) in nič ne zapravljam :-)
Krasno, všeč mi je, da tudi ti pridno prazniš zaloge. Krasen trio si pripravila. Hvala Goga
Lepe voščilnice si izdelala po skici!
Objavite komentar
Dve škatlici sta nastali za Anito in Dejana :-)
2 komentarja:
Krasno, všeč mi je, da tudi ti pridno prazniš zaloge. Krasen trio si pripravila. Hvala Goga
Lepe voščilnice si izdelala po skici!
Objavite komentar