Še ustvarjam, samo objave je zadnje čase tako težko napisati :-)
Za strastnega ljubitelja čokolade in potovanj z avtodomom...
in za kolesarja za njegovih štirideset let.
Prva za pohodnico, gasilko in humanitarko Druga pa prav tako za pohodnico, kolesarko, rada ima žive barve in vodo...
1 komentar:
Čudoviti sta. Tako lepo si uskladila vse detajle.
Objavite komentar