Vsega po malem...
Želja je bila v roza odtenkih, rože, metulji...
Zelo lepo si ustvarjala.
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
1 komentar:
Zelo lepo si ustvarjala.
Objavite komentar