Vsega po malem...
Ob 50 obletnici poroke je nastale tala easel čestitka, ki sem jo zaradi njene 3d dimenzije dala v škatlo.
Objavite komentar
Kar nekaj se jih je nabralo v zadnjem času...
Ni komentarjev:
Objavite komentar