Vsega po malem...
Za malega Vala...
Obe voščilnici sta čudoviti. Moja favoritka je voščilnica s slončkom.🥰
Prav obe sta prekrasno izdelani.
Objavite komentar
Kar nekaj se jih je nabralo v zadnjem času...
2 komentarja:
Obe voščilnici sta čudoviti. Moja favoritka je voščilnica s slončkom.🥰
Prav obe sta prekrasno izdelani.
Objavite komentar