nedelja, 26. julij 2015

Poročne kuverte

Nastale so tri. Dve v modrem ena v  živo zeleni - beli kombinaciji




Srčki Najlepšega para...a niso krasni v svojih čisto posebnih oblikah?


5 komentarjev:

Helena pravi ...

Lepe so in bogate. Dober izbor dodatkov.

Simona pravi ...

Hali, krasne so!

Mojca pravi ...

Čudvite kuvertice, zelo lepo okrašene. lp

Renata pravi ...

Hali, čudovite kuvertice. Lepa kombinacija barv in dodatkov.

oldpunca pravi ...

Krasno si okrasila poročne kuvertice. :-)

Poročni čestitki v škatlici

Dve škatlici sta nastali za Anito in Dejana :-)