Vsega po malem...
Lušna voščilnica, pa na srečo imaš šablono plesnega para ;)
Zelo je lepa. Šopek je spet profesionalno sestavljen. Pa gazo vidim. :-)))
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
2 komentarja:
Lušna voščilnica, pa na srečo imaš šablono plesnega para ;)
Zelo je lepa. Šopek je spet profesionalno sestavljen. Pa gazo vidim. :-)))
Objavite komentar