četrtek, 19. september 2013

Rojstni dan

...danes je poseben dan, moja sestrica praznuje rojstni dan!





Draga B.! Saj veš, najlepše darilo si že dobila, malo po malo se bližaš "zrelim" letom. Nič hudega ti ne bo, le vsako leto boš še boljša in boljša. 

VSE NAJBOLJŠE 
in sobota - RAČUNAM NA EN RES DOOOBER ŽUR :-)

6 komentarjev:

Biljana pravi ...

Vse najboljše sestrici, luštna voščilnica.

oldpunca pravi ...

Lušno voščilnico si naredili svoji sestrici :-) Uživajte na žuru!

Renata pravi ...

Lepo si se potrudila, za sestrico.

Čarovnije z male kmetije pravi ...

Zelo lepa, nežna voščilnica. Lepo se imejte v soboto :)

Anonimni pravi ...

Čestitke sestri. Dobit će predivnu čestitku.
Lp, Sonja.
http://paperbox.com.hr/

AndrejaL pravi ...

Zelo je lepa! Metuljčki pa dajo nejeni preprostosti poseben čar :-))

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...