Draga B.! Saj veš, najlepše darilo si že dobila, malo po malo se bližaš "zrelim" letom. Nič hudega ti ne bo, le vsako leto boš še boljša in boljša.
VSE NAJBOLJŠE
in sobota - RAČUNAM NA EN RES DOOOBER ŽUR :-)
Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...
6 komentarjev:
Vse najboljše sestrici, luštna voščilnica.
Lušno voščilnico si naredili svoji sestrici :-) Uživajte na žuru!
Lepo si se potrudila, za sestrico.
Zelo lepa, nežna voščilnica. Lepo se imejte v soboto :)
Čestitke sestri. Dobit će predivnu čestitku.
Lp, Sonja.
http://paperbox.com.hr/
Zelo je lepa! Metuljčki pa dajo nejeni preprostosti poseben čar :-))
Objavite komentar