Vsega po malem...
Kuverte na veliko nastajajo pri tebi in vsaka po svoje je lepa.
Zelo lepo in skrbno izdelana in všeč mi je dodelana notranjost.
Cel kup tvojih cart izdelkov sem zamudila med prazniki, a nimam slabe vesti, saj sem videla, da si uživala tudi ti :-) Čudoviti izdelki in... še enkrat hvala za nasvet, mi je pomagal - zelo.Sončka ti pošiljam, Majda
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
3 komentarji:
Kuverte na veliko nastajajo pri tebi in vsaka po svoje je lepa.
Zelo lepo in skrbno izdelana in všeč mi je dodelana notranjost.
Cel kup tvojih cart izdelkov sem zamudila med prazniki, a nimam slabe vesti, saj sem videla, da si uživala tudi ti :-)
Čudoviti izdelki in... še enkrat hvala za nasvet, mi je pomagal - zelo.
Sončka ti pošiljam, Majda
Objavite komentar