Ne vem, kako sme lahko ustvarjala brez Najlepšega para in teh drobnih svetkov in vejic. Vsestransko uporabne so :-)
To je to brez odvečnih besed, da bo le za arhiv in iskanja, ko bom potrebovala kakšno idejo :-)
Prva za pohodnico, gasilko in humanitarko Druga pa prav tako za pohodnico, kolesarko, rada ima žive barve in vodo...
Ni komentarjev:
Objavite komentar