četrtek, 24. oktober 2019

Čestitka za Niko

No danes pa praznuje Nika, najmlajša nečakinja svoj šesti rojstni dan. Če je njena sestrica Mojca nekaj dni nazaj prejela srnico v nabiralnik, sem morala ustvariti še eno :-) Tokrat sem celo naredila prvo domačo nalogo na letošnji MŠPU in sicer sem ustvarjala po skici :-)








 

5 komentarjev:

Vladuška pravi ...

Zelo ljubko.

Valerija pravi ...

Zelo je lepa.

Moje drobtinice23 pravi ...

Oooo kako cort voščilnica ♥

Tina pravi ...

Hali, čudovita voščilnica za Niko!

oldpunca pravi ...

Čudovito voščilnico za Niko si izdelala. :-) Lepo znaš porabiti koščke papirja. Očitno je bil moj papir prepoceni, ko brez slabe vesti zavržem odrezke...Hvala za idejo v notranjosti voščilnice.

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...