Vsega po malem...
Zelo,zelo lepa, nežna....notranjost pa prečudovita!! Odlične škatlice-voščilnice izdeluješ.
Lepo in nežno knjigo si naredila za plesalko.Lp, Danica
Hali kako lep izdelek, prav vse kar narediš je vredno občudovanja. Tako lepo vse dopolnjeno in vsaka dodana malenkost tvori na koncu eno čudovito celoto. Pozdravček, Andreja
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
3 komentarji:
Zelo,zelo lepa, nežna....notranjost pa prečudovita!! Odlične škatlice-voščilnice izdeluješ.
Lepo in nežno knjigo si naredila za plesalko.
Lp, Danica
Hali kako lep izdelek, prav vse kar narediš je vredno občudovanja. Tako lepo vse dopolnjeno in vsaka dodana malenkost tvori na koncu eno čudovito celoto. Pozdravček, Andreja
Objavite komentar