Vsega po malem...
Zelo mi je všeč!
Ooo luštni sta. Všeč mi je Sv .pismo v rjavi barvi ❤.Lp Lili
Čudoviti sta, s prav posebno fantovsko energijo :-)Prijeten vikend ti želim, Majda
Objavite komentar
Prva za pohodnico, gasilko in humanitarko Druga pa prav tako za pohodnico, kolesarko, rada ima žive barve in vodo...
3 komentarji:
Zelo mi je všeč!
Ooo luštni sta. Všeč mi je Sv .pismo v rjavi barvi ❤.
Lp Lili
Čudoviti sta, s prav posebno fantovsko energijo :-)
Prijeten vikend ti želim, Majda
Objavite komentar