Vsega po malem...
Kako sta čudoviti. Tako lepo si uskladila barve in dodatke.
To je bil pa kar zalogaj, obe lepo barvno usklajeni in bogato okrašeni. LP Andreja
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
2 komentarja:
Kako sta čudoviti. Tako lepo si uskladila barve in dodatke.
To je bil pa kar zalogaj, obe lepo barvno usklajeni in bogato okrašeni.
LP Andreja
Objavite komentar