Vsega po malem...
O, vau, kako lep papir! Jaz bi ga kar težko razrezala. :-) Album pa je čudovit in bo mladi mamici v veliko veselje še takrat, ko bo njena punčka že velika.
Objavite komentar
Snežak je tema in prav z veseljem sem ustvarila tegale belega lepotca.
1 komentar:
O, vau, kako lep papir! Jaz bi ga kar težko razrezala. :-) Album pa je čudovit in bo mladi mamici v veliko veselje še takrat, ko bo njena punčka že velika.
Objavite komentar