Vsega po malem...
Lepa in nežna.
Kako lepa kombinacija marjetice in srčki! :-)
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
2 komentarja:
Lepa in nežna.
Kako lepa kombinacija marjetice in srčki! :-)
Objavite komentar