četrtek, 28. marec 2019

Vabila za obhajilo



Počasi se bo začela sezona obhajil, birm, porok. Tokrat sem izdelala luštna vabila za obhajilo v oranžni barvi, ki jo ima deček rad.

 

Nekaj sivih las so mi povzročili ovalni izrezi,, listki se niso lepo izrezali in sem potem z iglo morala bezati ven ostanke papirja, včasih manj, včasih bolj uspešno.


3 komentarji:

moi pravi ...

O, si mislim koliko dela je bilo z njimi, so pa lepo izpadli.

Zvonka pravi ...

Veliko dela in časa, a se je izplačalo. Krasna so.

oldpunca pravi ...

Čudovito si sestavila vabila. Si predstavljam, kako si se mučila z izrezi. :-)

Čestitka za krst in prvi rojstni dan

 Ela Vita je praznovala svoj prvi rojstni dan in hkrati so jo tudi krstili. Babica je želela, da ustvarim eno čestitko za oba namena. Ko sem...