Vsega po malem...
Zelo lepo si naredila...kadar dobiš več naročil za eno in isto osebo, je res potrebno malo več domišljije kot običajno. Tebi je dobro uspelo
Objavite komentar
Še zadnji izziv v mesecu juniju in pol leta izzivov na blogu 52 CCT je za nami...
1 komentar:
Zelo lepo si naredila...kadar dobiš več naročil za eno in isto osebo, je res potrebno malo več domišljije kot običajno. Tebi je dobro uspelo
Objavite komentar